Naujas Šiaulių krašto kalendorius TATKAYKAA 2023

Dienos šviesą išvydo trečiasis muzikinis Šiaulių krašto kalendorius TAYKAYKAA.

1/1/20231 min skaitymo

TAYKAYKAA 2023
TAYKAYKAA 2023

2023 metų Šiaulių muzikantų kalendorių puikiai ir su sarkazmo gaidele iliustravo Šiaulių miesto patriotė, pasaulio dailininkė Živilė „Žvėrūna“ Spūdytė, dabar kurianti ir auklėjanti menišką jaunimą...

Kartu su Šiaulių naktų, Naktys, VšĮ ir Remigijaus akcija, VšĮ komanda sudarytas ir Živilės Žvėrūnos išgyventas trečiasis 12-kos (iš daugiau nei 60-ties) svarbių Šiaulių kūrėjų/atlikėjų sąrašas/kalendorius, virtęs nepakartojamu meno kūriniu... Stebuklas jau čia - Jūsų rankose, papildantis mūsų ryžtą pristatyti Šiaulių muzikos istoriją pasauliui tiek per Jus, mielas vartytojau (lapų su kūrėjų QR kodais su nuorodomis į kūrinius), tiek per Šiaulių stendo lankytojus Respublikinės Knygų mugės Muzikos salėje, kuri vyks 2023 02 23-26 dienomis Vilniuje Litexpo. Ir tokie mes vieninteliai iš regionų – laisvi kaip ereliai. Gražiausia tai, kad kiekvieno mėnesio atlikėją gerbėjai galės įsirėminti kur tik pačiam tinkama bei švęsti jo gimtadienį. Jūsų džiaugsmui išduodame datas ir legendas, be kurių gimtadienis ir mėnuo ... nieko vertas.

Skenuokite kiekvieno mėnesio QR kodą, esantį lapo kamputyje ir netrukus girdėsite menininko atliekamą kūrinį savo garsą bei vaizdą skleidžiančiame įrenginyje.

Kalendoriaus grafinis dizainas atliktas BASAmedia, UAB komandos.